Aké ďalšie funkcie mám k dispozícii?

Spôsoby platby

Dnes na trhu nenájdete riešenie, ktoré by podporovalo viacero spôsobov platby. Od karty Visa, Mastercard cez Apple Pay alebo Google Pay až po kryptomeny.

História transakcií

Neobmedzená história transakcií vám poskytne trvalé informácie o všetkých vašich uskutočnených platbách. O žiadne ďalšie transakcie neprídete.

Správa potvrdení

Potvrdenie pošlite SMS, e-mailom alebo naskenujte prostredníctvom QR kódu. A ak máte tlačiareň, pripojte ju a vytlačte účtenku.

Vizualizácia účtenky podľa vás

Nevyhovuje vám záhlavie účtenky? Potom ho môžete upravovať priamo v aplikácii - nemusíte nikomu písať ani volať, stačí upraviť popis, pridať riadky, odkaz na sociálne siete alebo svoju webovú stránku.

Nastavenia aplikácie

V nastaveniach môžete aplikáciu doladiť tak, aby vám čo najviac vyhovovala. Máte tiež možnosť kontaktovať nás priamo z aplikácie alebo nám nahlásiť problém.

Viacero účtov v zariadení

V aplikácii môžete na jednom zariadení použiť neobmedzený počet účtov, čo naša konkurencia neponúka. Stačí sa vždy prihlásiť pod daným účtom a celý profil sa stiahne automaticky a môžete okamžite pracovať.

API –Prepojenie

Aplikácia GP tom je možné pripojiť sa k aplikácii na rovnakom zariadení, alebo k akémukoľvek systému pripojenému k internetu cez CloudAPI, či už ide o server, webovú stránku alebo aplikáciu na inom zariadení. Od máte celé pripojenie zadarmo. Budeme radi, ak vám to pomôže vo vašom podnikaní.

Diaľkové ovládanie funkcií

Chcete svojim zamestnancom sprístupniť iba niektoré funkcie v aplikácii? Prostredníctvom vzdialenej správy sme schopní nastaviť aplikáciu na mieru pre vašich zamestnancov – prispôsobíme sa ako chameleón. Jedná sa o položky ako typy spôsobov platby, používateľské zmeny v nastaveniach, sprepitné, zrušenie platieb, zmeniť nastavenia potvrdenia, zmena obľúbených súm, čítanie QR kódov na urýchlenie platby.

Bezpečnosť

Vaša bezpečnosť je pre nás prvoradá a je našou zodpovednosťou zabezpečiť ju pre vás. Čítanie karty pomocou telefónu, zadanie PIN kód na obrazovke - to všetko je potrebné na úplné zabezpečenie. Zvládnutím ochrany zhromažďovania údajov aplikácií, technológie Pin on Glass a ďalších bezpečnostných funkcií vám môžeme ponúknuť úplne bezpečné riešenie na prijímanie platieb na mobilnom zariadení. Celý platobný proces je šifrovaný a používame najvyššiu verziu kryptografického protokolu TLS 1.2. Na šifrovanie PIN Kód používame DUKPT mechanizmus, ktorý úplne eliminuje možnosť získania PIN kód v plnej forme. V aplikácii nie je možné ani žiadnym spôsobom ovplyvniť, na ktorý účet budú peniaze z platieb pripísané – takže neexistuje možnosť zneužitia.