Cena platobnej brány

Cena za využívanie platobnej brány môže byť rôzna, záleží predovšetkým na objeme transakcií, ktoré cez platobnú bránu prejdú. O podrobnostiach týkajúcich sa ceny, poplatkov a podmienok využívania platobnej brány vás informuje náš obchodný zástupca alebo nám v prípade otázok napíšte na obchod@fairpays.sk.

Poplatok za transakciu

od 0.50% + 0,05 €

Transakčný poplatok sa odvíja od výšky obratu.

0 €
  • Aktivácia platobnej brány
  • Prevádzkovanie platobnej brány
  • Prevod peňazí na bankový účet
  • Redfundácia platby

Výhody Našej Platobnej Brány

Najnižšie Poplatky na trhu

Ponúkame najvýhodnejšie transakčné poplatky a prispôsobené cenové plány.

Jednoduchosť integrácie

Naša platobná brána je ľahko integrovateľná do väčšiny e-commerce platforiem.

Responzívny dizajn

Automatická adaptácia dizajnu (responzivita) pre zvýšenie pohodlia a efektivity platieb na mobilných a iných zariadeniach.

Funkcia zapamätania karty

Zapamätávanie kreditných kariet pre zrýchlenie a uľahčenie opakovaných platieb.

Jednoduchá refundácia

Rýchle a bezproblémové vrátenie platieb priamo na kartu zákazníka, bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov, jedným klikom.

Opakované platby

Tento nástroj pre automatizáciu platieb, ktorý vytvorí pravidelné „online inkaso“ z platobnej karty, uľahčuje napr. platbu predplatného.

Priame Platby na Vašom Webe

Bezpečné a dôveryhodné zadávanie platobných údajov priamo na vašom e-shope.

Push platby

GP webpay vytvorí pre požadovanú platbu krátky link, ktorý môže byť zákazníkovi zaslaný e-mailom/SMS alebo môže byť umiestnený na faktúru.

Dynamická konverzia meny

Brána sama automaticky rozozná na základe čísla karty domácu menu. Zákazník s kartou v inej mene si môže zvoliť platbu vo svojej domácej mene alebo v mene obchodníka.

Predstavujeme vám platobnú bránu 21. storočia

Moderný a bezpečný systém pe platby kartou na internetu GP webpay (logo v prílohe) je najpoužívanejší platobnou bránou v českých a slovenských e-shopoch. Splňuje najprísnejšie bezpečnostné požiadavky MasterCard, VISA a American Express, zvyšuje počet úspešne dokončených objednávok a skvele funguje v mobilných telefónoch.

Možné sú platby digitálnou peňaženkou MasterPass a MasterCard Mobile.

Funkcia Fastpay GP webpay si dokáže zapamätať číslo karty a ponúknuť ju pri ďalšom nákupe. Pri každej ďalšej platbe potom stačí len vyplniť trojmiestny CVC2/CVV2 kód, stlačiť tlačidlo „Zaplatiť“ a nákup je hotový!

Integrácia PUSH platieb urýchľuje nákup i predaj - GP webpay umožňuje obchodníkovi iniciovať platby kartou a zasielať ich zákazníkom. Zákazník iba klikne na link v e-maile od obchodníka a jeho prehliadač je presmerovaný na platobnú bránu GP webpay, kde môže pohodlne zaplatiť kartou.

S Google Pay môžete jednoducho zaplatiť pomocou platobných kariet uložených vo vašom účtu Google.