Fairpays

FairPays je projekt, ktorý vstúpil na trh platobných služieb ako nezávislý subjekt s cieľom osloviť široké spektrum zákazníkov od VIP klientov až po drobných podnikateľov a zákazníkov. Prišli sme ponúkať výhodnejšie a férovejšie podmienky, preto máme názve spojenie „férové platby“.

Nemáme zamestnanecké ani hmotné zaťaženie veľkých firemných štruktúr, ale sme zameraní len na platobné systémy a služby a s nimi spojené pokladničné (e-Kasa) riešenia.

Spolupracujeme s partnermi, ktorí sú stabilne a dlhodobo etablovaní na Slovenskom trhu s množstvom spokojných zákazníkov a bezkonkurenčnými službami. Aj preto si môžete byť istý, že naši klienti sa budú vždy môcť spoľahnúť na to, že vo svojom podnikaní využívajú najlacnejšie a najmodernejšie dostupné riešenie na trhu.

Prečo si vybrať naše služby?

Zákazník a jeho spokojnosť sú prvé, na čo myslíme

Bezpečnosť a spoľahlivosť sú piliere, na ktorých staviame

Partnerstvo a spolupráca sú ideami, ktoré si ctíme

Vznikli sme, aby sme zjednodušili podnikanie na Slovensku a pomáhali obchodníkom byť úspešnými. Malým aj veľkým. Živnostníkom, obchodným spoločnostiam, dopravným firmám, kaderníkom i reštauráciám i maloobchodníkom.

Tlačidlové pokladne a terminály meníme na šikovné zariadenia s dotykovým displejom a učíme podnikateľov, že to ide jednoduchšie, lacnejšie a efektívnejšie.

Vieme, ako na to a baví nás to. Záleží nám na Vás a na Vašom podnikaní. Chceme rásť spoločne s Vami a preto Vám budeme na každom kroku oporou a spoľahlivým partnerom. Naše platobné terminály sú ideálnym riešením, ktoré šetrí Váš čas, peniaze a zvýši úroveň vašich služieb.

Chcem vedieť viac